VERSO czyli wszechstronne usługi biurowe, komputerowe i poligraficzne
Radosław Plutecki - VERSO Marketing & Dystrybucja
ul. Freta 17, 00-227 Warszawa
tel./fax 22 831 28 54, +48 797 122 159
www.verso.pl verso@verso.pl

Firma VERSO mieści się w XVIII wiecznej, klasycystycznej kamienicy przy ul. Freta 17 (skrzydło kamienicy i wejście od ul. Świętojerskiej).
"Verso" to firma rodzinna prowadząca wszelkie usługi związane z obsługą biurową. Wysokonakładowe ksero i wydruki, wykonywanie na miejscu pieczątek i wizytówek, kalendarzy, zaproszeń, ulotek, wydruków i skanów wielkoformatowych, banerów, wydruków solwentowych. itp.
Zajmujemy się też poligrafią – wykonujemy bardzo tanio plakaty, ulotki, teczki, wizytówki, papiery firmowe, banery, wydruki na pcv, kasetony, potykacze, reklamy na szybach itp.
Na miejscu mamy profesjonalny laser TROTEC, na którym wykonujemy grawerkę na drewnie, laminatach, foliach, długopisach, tabliczkach ozdobnych itp. Nasze usługi staramy się wykonywać szybko, starannie i tanio!
Prowadzimy sprzedaż podstawowych artykułów biurowych np. papieru do xero, zeszytów, tuszy do drukarek, urządzeń i akcesoriów oraz innych biurowych materiałów eksploatacyjnych oczywiście po korzystnych cenach. “U nas drogi jest tylko Klient !” Naszą specjalizacją są zszywki i zszywacze szwedzkiej firmy RAPID oraz urządzenia biurowe niemieckiej firmy SCREBBA. Prowadzimy sprzedaż akcesoriów do zdjęć i obrazów – ramy, antyramy, albumy. Wykonujemy szyldy emaliowane i tablice na budynki zgodne z MSI. U nas można też kupić – po cenach z giełdy elektronicznej np. pamięci USB PenDrive, karty pamięci SD, Mini i micro SD, płyty CD, DVD, myszki, klawiatury itp. akcesoria komputerowe…
U nas można dokonać wpłat (USD, PLN) i wypłat (PLN) Western Union.
Przyjmujemy również, z niską prowizją – opłaty za czynsze, energię, bankowe, mandaty, KRUS, ZUS, US itp.
W VERSO mamy również SZCZĘŚLIWĄ KOLEKTURĘ TOTOLOTKA. Z przyjemnością informujemy, że nasi Klienci już dwukrotnie wygrali “6” trafnych skreśleń w Lotto !!!
U nas również wylosowano główną wygraną, kumulację – 5,7 miliona w grę Numerek (wiemy, że wygrał ktoś z sąsiedztwa…) Ponadto super trafienie – 10 na 10 liczb w Multilotka ! Czekamy na następne wygrane… ??
UWAGA - restauratorzy! Przygotowujemy profesjonale karty dań, przechowujemy dane każdego zleceniodawcy, wszelkie aktualizacje i poprawki na bieżąco.
Wykonujemy znaki graficzne, logo itp.

OPŁATY RACHUNKÓW na ogół bez kolejki
- WSZELKIE WPŁATY JAK W BANKU I NA POCZCIE – 2 zł (ZUS, KRUS, US – 3 zł)
przekazy bankowe za prąd, gaz, wodę, śmieci, telefon, telewizję, KRUS, ubezpieczenia, raty kredytu, mandaty itp.

ZAPRASZAMY
poniedziałek - piątek 10:00 - 19:00 sobota 10:00 - 16:00